Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

DIREKT BESZERZŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Heves

Hozzáadva: 2019.11.21.
Jelentkezési határidő: 2019.12.05.
Fontos számodra, hogy minőségi munkát adj ki a kezedből?
Sikerként éled meg, ha bíznak tárgyalási készségedben, szervezési ügyességedben?
Motivál, ha stratégiai feladatokkal bíznak meg?
 Erősséged az önálló gondolkodás és a pro-aktív feladatvégzés?

Ha így van, Téged keresünk! Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL válaszoltál , jelentkezz ,mert ez a lehetőség Neked szól!

Ki a megbízó, aki hirdet?

Partnerünk egy német tulajdonú cég gyártó központja. Az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, induktív alkatrészek globális piacán. Jelen vannak az energetikában, közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán. Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban.

Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladataid lesznek?

  • A gyártáshoz szükséges anyagok beszerzésének lebonyolítása  az ajánlatkérési szakasztól a pénzügyi
  • teljesítésig
  • Aktív részvétel a szerződéskötési folyamatban
  • Új  termékek  gyártása  esetén  részvétel  a  gyártáshoz  szükséges  és  optimális  anyagok
  • Meghatározásában és beszerzési forrásuk felkutatásában
  • Vevői és beszállítói reklamációk kezelése
  • Beszállítók értékelése, javaslattétel új beszállítók kiválasztására
  • Beszerzési folyamatok optimalizálása
  • Kapcsolódó nyilvántartások vezetése
  • Beszerzési riportok készítése

Milyen követelményeknek kell megfelelned?
  • Felsőfokú végzettség, diploma megléte
  • Stratégiai beszerzési területen szerzett 3 éves tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban egyaránt
  • MS Office erős felhasználó szintű ismerete
  • Tapasztalat vállalatirányítási rendszerek használatában

Mit kapsz munkád megbecsüléseként?
  • Stabil hosszú távú munkalehetőséget
  • Piacképes alapbért
  • Éves nettó 264.000 Ft cafetériát (készpénz vagy SZÉP kártya)
  • 13. havi fizetést
  • 100 %-os bejárási támogatást
  • Bónuszt (10%, félévenkénti kifizetés)
  • Költözés esetén lakhatási támogatást

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz magyar és angol nyelvű önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Helyek Heves
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre