www.cvonline.hu

DIREKT ADÓZÁSI VEZETŐ SZAKÉRTŐ (HF 11-7575)

Hozzáadva: 2018.01.20.
Jelentkezési határidő: 2016.05.15.

Humanfield header

Nemzetközi, elektronikai szolgáltató központ számára keresünk munkatársat

DIREKT ADÓZÁSI VEZETŐ SZAKÉRTŐ
 (HF 11-7575)

pozícióba.

Feladatok

  • Részt vesz a direkt adózási folyamatok előkészítésében, felülvizsgálatában és összeegyeztetésében
  • Compliance kérdésekben a helyi adó menedzserekkel szorosan együttműködik
  • EMEA régióban nyomon követi az adóvisszatérítési folyamatokat
  • Figyelemmel kíséri az adózásra vonatkozó jogszabályokat
  • Auditok támogatása

Elvárások

  • Több év hasonló területen szerzett tapasztalat, előny: brit, ír, francia és német adózási ismeret
  • Aktív angol és francia vagy német nyelvtudás
  • Előny: Thomson Reuters Workflow Manager tapasztalat, SAP/Oracle ismeret

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő jövedelem
  • Nemzetközi, dinamikus környezet

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
angol és francia/német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7575"-ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő