Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Díjkönyvelő - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • VI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 4 napja lejárt

Partnercégünk számos kiemelkedően sikeres biztosítási és pénzügyi terméket vezetett be elsőként Magyarországon.

Csapatukba keresünk új diák munkatársat

Díjkönyvelő

munkakörbe.

Feladatok:

  • Euró és HUF bankanyag napi kontírozása és könyvelése
  • Könyvelést érintő tájékoztató emailek elküldése a társosztályok részére
  • Postáról visszaérkező számlák ismételt kiküldése az igazgatóságokra
  • Csoportos beszedési megbízások postázásában való segítség
  • Papiros csoportos beszedési megbízások rögzítésének ellenőrzése a LIFE/400 rendszerben

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton
  • Heti 2x6 (vagy 2X8) óra vállalása (a keddi jelenlét preferált)
  • MS Office ismeretek
  • Rugalmasság, proaktivitás és csapatszemlélet

Amit a cég biztosít:

  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Nyitott és vidám csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Könnyen megközelíthető irodai
  • Jól felszerelt irodaház, konyha és minden szükséges kényelmi eszköz elérhető
  • Sok jó étkezési lehetőség a környéken

Munkaidő:

  • Hétköznaponként 8 és 17 óra között

Kiválasztásnál előnyt jelent

  • Pénzügy-számvitel irányú felsőfokú tanulmányok

Heti óraszám

  • 12 - 16 óra

Munkavégzés helye

  • Budapest, VI. kerület

Fizetés

  • Br. 1000 Ft/óra
Helyek VI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Könyvelő segéd, Közgazdász, Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.01.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre