www.cvonline.hu

Digitális gyengeáramú műszerész (Hatvan)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Hatvan, Heves
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

MÁV Zrt.
digitális gyengeáramú műszerész

Helység
Hatvan

Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • működési területén üzemelő központok, rendszerek, berendezések, készülékek a technológiai és műszaki utasításokban előírtak szerinti karbantartása és javítása
  • ellenőrzi az adott távközlési berendezés műszaki állapotát
  • felméri a kezelőszemélyzet által kezelt berendezések sértetlenségét, az iránymutatást adó feliratok állapotát, a berendezésekhez tartozó tartozékok helyzetét
  • részt vesz szakmai elhatárolás szerint az ütemezett és rendkívüli műszaki vizsgálatokon
  • elvégzi a munkájához kapcsolódó műszaki, mérési  és esemény dokumentálást

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség- érettségi
  • szakirányú műszerész szakképesítés ( elektronikai/ elektrotechnikai)
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • távközlési, informatikai, gyengeáramú villamosipari szakképesítés
  • helyismeret
  • tevékenységéhez szükséges technológiák ismerete

Amit ajánlunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • választható béren kívüli juttatás évente bruttó 271.400 Ft értékben valamint  nettó 92.900 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • ruházati ellátás (amelyik munkakörben van)
  • szakmai fejlődési lehetőség

2018.10.04.

Bővebb felvilágosítást ad
Kemenczeiné Lőrincz Brigitta 1511-4492 / 01/44-92

Várjuk jelentkezését!

Helyek Hatvan
Heves
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Műszerész, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre