Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Dietetikus

  • Konyhaüzemeltetési Kft.
  • Budapest, Érd, Pest
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Konyhaüzemeltetési Kft.

Közétkeztetéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő magyar nagyvállalat

Dietetikus

keres

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek közétkeztetés területén szerzett tapasztalattal, valamint  jártasak az étlap tervezésben, tápanyag számításban, képesek és szeretnek csapatban dolgozni.

Feladatai:

  • Üzemi konyhák részére havi étlaptervezés tápanyagszámítás
  • Napi termelés, diétás ételkészítés felügyelete
  • Kapcsolattartás a megrendelő intézményeivel
  • Közétkeztetői dietétikai feladatok ellátása
  • Pályázatokhoz kapcsolódó étlaptervezés

QuadroByte konyhai szoftver ismerete előnyt jelent.

Helyek Budapest
Érd
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Dietetikus
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Catering munkatárs
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre