Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Dietetikus

  • PQS International Hungary Kft.
  • Békéscsaba, Békés
  • A hirdetés 39 napja lejárt

Magyarország egyik piacvezető közétkeztető vállalkozása, a Prizma cégcsoport munkatársat keres az alábbi pozícióba!

Dietetikus

Békéscsabai telephelyünkre keressük új kollégánkat, nyitott, barátságos közegbe. Amennyiben meglévő tudásodat, szakmai tapasztalatodat szeretnéd bővíteni, nálunk a helyed!

Rád váró feladatok:

  • Diétás étlapok tervezésében való részvétel (kórházi, gyermek, illetve szociális területen)
  • Tápanyagszámítások készítése;
  • Előállítási folyamatok koordinálása és ellenőrzése.

Amit kérünk:

  • Dietetikus végzettség;
  • Felhasználói MS Office ismeretek.

Előny jelent:

  • Több éves, releváns szakmai tapasztalat;
  • Közétkeztetés területén szerzett gyakorlat;
  • NutriComp program ismerete.

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés;
  • Versenyképes juttatás;
  • Vidéki bejárás támogatás;
  • Ingyenes munkavállalói étkezés;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Összetartó, nyitott és barátságos csapat.

Munkavégzés helye:

  • Békéscsaba

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el számunkra a fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzodat.

Helyek Békéscsaba
Békés
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Dietetikus
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre