Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka szendvicsezőben

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 7 napja lejárt

Talpraesett vagy és vendégközpontú, aki épp diákmunkát keres? Szeretnél egy jól menő szendvicsezőben dolgozni suli mellett?

Itt van lehetőséged egy kis zsebpénzre és munkatapasztalatra szert tenni!

Feladatok:

  • éttermi kisegítés,
  • vendégek kiszolgálása,
  • alapanyagok előkészítése,
  • mosogatás,
  • takarítás.

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • fél évnél nem régebbi tüdőszűrő lelet
  • rugalmas időbeosztás (hétköznapi, hétvégi, ünnepnapi munkavégzés vállalása)
  • nagy teherbírás
  • talpraesett, önálló munkavégzés,
  • udvarias, vendég-központú szemlélet

A munkalehetőség hosszú távú, ezért olyan diákokat keresünk, akik iskola mellett is tudnak dolgozni heti 25-30 órát (hétköznaponként és hétvégente is van lehetőség dolgozni).

Nyitvatartás:

  • H-Cs: 7-23 óráig (7 órára kell érkezni, este a zárás plusz 30-60 perc)
  • P-V: péntek 7 órától vasárnap 23 óráig folyamatos (7 órára kell érkezni, este a zárás plusz 30-60 perc), aki este dolgozik az reggel 6-kor végez.

Szükséges nyelvtudás

  • Angol (Középfok)

Heti óraszám

20 - 25 óra

Munkavégzés helye

Debrecen

Fizetés

Br. 900 Ft/óra

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Konyhai munka
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre