Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka (Győr)

  • Szakmunkásállások.hu
  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • A hirdetés 48 napja lejárt

Győri Diákmunka

Szereted a ropogtatni valókat és megdobnád a zsebpénzed? Nemsokára itt vannak az ünnepek lepd meg magad valami különlegessel a saját pénzedből!!

Dolgozz 10 napot egy hónapban és a 11. napodat tőlünk kapod

Keress suli mellett is akár havi 160.000 Ft -ot !

Munkakörök:

  • Csomagoló
  • Raktári pakoló munka

Elvárás:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • 16. életév betöltése
  • Éjszakai műszak vállalása esetén minimum 18. betöltött életév

Munkaidő:

  • Előre egyeztetett rugalmas beosztás, ami hozzád igazodik
  • 8 órás műszakok
  • 1-2 és 3 műszakban

Fizetés:

  • Bruttó. 1000 Ft-os órabér + műszakpótlék

Bővebb információ és jelentkezés a + 36 70 365 5720 telefonszámon, elektronikusan vagy személyesen az irodánkban: Győr, Babits Mihály utca 33.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Betanított, fizikai, szakmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Csomagoló, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre