Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - WWF toborzó (8327)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

LÉGY A KÖVETÜNK!
Rugalmas és kommunikatív álláslehetőség a világ egyik legnagyobb természetvédelmi szervezeténél!
Ha fontos számodra a természetvédelem, könnyen kommunikálsz másokkal, van benned meggyőzőkészség, ráadásul rugalmas munkát keresel, akkor Te vagy a mi emberünk! A WWF Magyarország munkatársakat keres „WWF Követ” munkakörbe.

Feladatok:
•WWF hazai és nemzetközi tevékenységeinek, céljainak ismertetése,
•új adományozók toborzása Budapest forgalmas területein és bevásárlóközpontokban,
•környezeti nevelés, szemléletformálás.

Elvárások:
•közvetlen és nyitott személyiség,
•csapatban és önállóan is megbízható munkavégzés,
•jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:
•rugalmas időbeosztás, (4 vagy 6 órás, Te döntöd el mikor tudsz jönni)
•fiatalos, folyamatosan bővülő csapat, (mert az is fontos, hogy jól érezd magad nálunk)
•hosszú távú munkalehetőség (szeretnénk, ha évek múlva is a csapat tagja lennél)
•előrelépési lehetőség (ez csak rajtad fog múlni, a lehetőséget biztosítjuk)
•változatos belső és külső munkahelyszínek,
•kommunikációs fejlődési lehetőség,
•túrák, önkéntesség, csapatépítések,
•teljesítményalapú bérezés (átlagkereset 4-6 órában: nettó 100.000-150.000 Ft/hó).
Munkavégzés helye: Budapest
Munkakezdés időpontja: akár azonnali
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Egy kis ízelítő a munkáról: Link megjelenítése

Bérezés:
857-1176 Ft/óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre