Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Diákmunka - Diákmunka - ÜZLETI ELEMZŐ (Business Analyst) GYAKORNOK (14938)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.13.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Agilis rendszerbevezetéssel, tervezéssel, illetve RPA-val foglalkozó dinamikusan fejlődő magyar IT tanácsadó cég, üzleti és IT projektek támogatására keres (üzleti igény specifikálás, tesztelés, RPA bevezetés) Műszaki/Gazdasági képzésen tanuló gyakornokot.

ÜZLETI ELEMZŐ (Business Analyst) GYAKORNOK

Feladatok:
oInformatikai tanácsadó mellett asszisztensi feladatok ellátása
oInformatikai projektekben való üzleti elemző (Business Analyst) gyakornoki részvétel
oÜzleti/szakmai folyamatok megértése a lefutások felmérése, üzleti specifikációk készítése
oAktív részvétel irodai üzleti/szakmai folyamatok automatizációjában (Data Mining, BI, RPA paraméterezés, tesztelés)
oRPA fejlesztők támogatása
oTesztelés előkészítése, teszt szervezési feladatok ellátása
oProjekt és tesztmenedzsment eszközök kezelése (pl.: JIRA, MANTIS)

Elvárások:
oMegkezdett felsőfokú tanulmányok műszaki/informatikai vagy gazdasági képzésen (nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony)
oMinimum heti 3 nap (24 óra) vállalása 1 éven keresztül
oGyakorlati angol nyelvtudás szóban és írásban
oErős XML, SQL, VBA, EXCEL ismeretek
oÉrdeklődés a vezető RPA rendszerek iránt
oJó kommunikációs készség

Előny:
oFolyamat átalakítási/fejlesztési tapasztalat
oAgilis projekt tapasztalat
oVállalatirányítási rendszer ismerete (pl.: SAP, NAV)
oBI eszköz ismerete
oRPA projektben való részvétel

Amit kínálunk:
oFiatalos, összetartó és dinamikus csapat
oTapasztalatszerzés nagyvállalti IT projekt környezetben
oIT tanácsadói, Business Analyst, RPA ismeretek mélyítése
oRugalmas munkaidő
oAngol nyelv gyakorlásának lehetősége
Bérezés:
1400 Ft/ óra

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre