Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Diákmunka - Ügyfélszolgálati adminisztratív munkatárs (4889)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: VI. kerület

Hozzáadva: 2019.12.04.
Jelentkezési határidő: 2019.12.15.

Banki szolgáltatásokat nyújtó partnerünk részére keresünk diák-munkatársakat.

FELADATOK
•Adminisztrációs tevékenység: ügyféllevelek nyilvántartásba vétele, válaszlevelek postázása, levelek irattárazása
•Dossziék adatelemzése, felülvizsgálata
•Dokumentumpótlások kezelése
•Szükség esetén kapcsolatfelvétel az ügyféllel
•Szükséges adatok ellenőrzése

ELVÁRÁSOK
•Erős számítástechnikai ismeretek (Word, Excel).
•Önállóság
•Kiemelkedő megbízhatóság, precizitás
•Terhelhetőség
•Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
•Munkatapasztalat (ügyfélszolgálati, ügyintézői tapasztalat előny);
•Angol nyelvtudás előny

MUNKAIDŐ:heti minimum 20 óra (rugalmasan)
Bérezés:
1200 Ft/ óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

Helyek VI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.12.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre