Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Diákmunka - Diákmunka - Termékmérnök Gyakornok – villamos fogyasztásmérők (14993)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: Gödöllő

Hozzáadva: 2019.11.29.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Az Itron Inc. a világ egyik vezető technológiai vállalata a villamosenergia-, gáz- és vízmérő készülékek, kommunikációs technológiák, adatgyűjtő és feldolgozó szoftverek fejlesztésében, szállításában és szakmai informatikai szolgáltatások nyújtásában. Cégünk közel 8000 közmű szolgáltató vállalatot szolgál ki termékeivel és szolgáltatásaival világszerte.

Az idén 70 éves gödöllői Ganz Mérőgyár Kft., az Itron Inc. magyarországi leányvállalata villamos-, gáz- és vízfogyasztás mérőket gyárt európai piacokra. A gödöllői gyár a cégcsoporton belül egyedüliként mindhárom felhasználási területet ellátja termékeivel. Csatlakozz bővülő csapatunkhoz mint

Termékmérnök Gyakornok – villamos fogyasztásmérők

Bővülő Termékmenedzsment csapatunkba keresünk aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező lelkes mérnök gyakornokot, aki a villamos fogyasztásmérők területet támogatja majd.

Ezek lesznek a feladataid:
•Támogatod a Termékmenedzsment csapatot meghatározott elvárásoknak megfelelően.
•Szorosan együtt fogsz dolgozni különböző társosztályokkal, mint a gyártás, sales vagy számlázási terület.
•Részt vehetsz mind belső, mind külső vevőkkel való megbeszéléseken, konferenciákon.
•Rendszeresen kimutatásokat, jelentéseket készítesz a terület vezetőjének.

Amit elvárunk Tőled:
•Villamos, gépész vagy mechatronikai területen aktív hallgatói jogviszony.
•Folyékony angol és magyar nyelvtudás.
•Jó kommunikációs és prezentációs készség.
•Előny, ha már van tapasztalatod villamosipari termékekkel.

Amit nyújtani tudunk neked:
•Egy tudatosabb energiafelhasználásért dolgozó, vezető technológiai vállalatcsoport munkatársaként tevékenykedni nap mint nap
•Támogató munkahelyi légkör, fejlődési lehetőség
•Nemzetközi csapat részeként való fejlődés
Bérezés:
1400 Ft/ óra

Helyek Gödöllő
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre