Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Diákmunka - Diákmunka - TÁVMUNKA Épületvillamossági AUTOCAD tervező (11297)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.03.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Épületvillamossági tervező munkatárs távmunkában

Amit kínálunk:
• otthoni munkavégzés, rugalmas időbeosztás
• széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
• változatos projektek
• szakmai fejlődési lehetőség
• egyre nagyobb önálló tervezési feladatok elvégzése
• hosszútávú munkalehetőség

Feladatok:
• épületvillamossági tervrajzok, kapcsolási rajzok készítése Autocadben
• tapasztalattól függően kisebb-nagyobb önálló tervezési feladatok elvégzése
• kapcsolattartás társtervezőkkel, megrendelőkkel

Elvárások:
• Villamosmérnöki tanulmányok
• AutoCad tapasztalat
• épületvillamossági tervrajzok ismeretében való jártasság
• precizitás
• megbízhatóság

Bérezés:
1800 Ft/óra

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.12.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre