Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - Tanácsadó gyakornok (13065)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.21.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Tanácsadó partnercégünk keres tanácsadó gyakornokot.

Feladatok:
•A funkcionális / technikai csapatok tanácsadói munkájának támogatása: üzleti- és technikai igények elemzése a nagyvállalati integrációs rendszerekhez kapcsolódóan
•Részvétel a projekt teljes életciklusában: tervezés, fejlesztés, tesztelés, oktatás, migráció és éles átállás
•Kapcsolattartás 100+ fős nemzetközi projekt csapattal
•Státusz riportolás, projekt kommunikáció
•Risk, issue log karbantartása és előrejelzése

Elvárások:
•Önálló és proaktív munkavégzés
•Heti 20-40 munkaóra (min. 20 vizsgaidőszakban is), hosszútávon (min. 1 év)
•Erős angol nyelvtudás
•Magabiztos MS Office tudás (erős Excel és PPT ismeret)
•MS Project ismerete előnynek
Amit kínálunk:
•Nemzetközi nagyvállalati környezetben való munkavégzés
•Folyamatos fejlődés, érdekes és kihívásokkal teli munka
•A szakma tapasztalt szakértőitől való folyamatos tanulási lehetőség
•Versenyképes gyakornoki juttatás
•Diploma megszerzése után kölcsönös megelégedettség esetén főállású munkalehetőség

Bérezés:
1400 Ft/óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre