Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Diákmunka - Diákmunka - Szervízmunkatárs (villanyszerelői) (14831)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XI. kerület

Hozzáadva: 2019.11.15.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Cégünk, a SCHRACK SECONET Kft. a 1OO éves múltra visszatekintő SCHRACK SECONET AG. magyarországi leányvállalata. Az 1990-ben tűzjelző berendezések értékesítésére, szervizelésére és karbantartására alapított KEmA Kft. és a SCHRACK SECONET Kereskedelmi Képviselet fúziójaként ötvözi a nagy tapasztalatú szervizcég és a nemzetközi gyártó és forgalmazó előnyeit. A SCHRACK név ismerősen cseng Magyarországon. A nagy múltú cég már-már legendás megbízhatóságú termékei révén közmegbecsülésnek örvend a szakmai közvéleményben. Az elmúlt évtized dinamikus fejlődésének köszönhetően a SCHRACK SECONET Kft. a hazai biztonságtechnikai üzletág meghatározó vállalata lett.Üzleti tevékenységünk súlypontja az automatikus tűzjelző és oltórendszerek értékesítése, tervezése, telepítése, és karbantartása. Egyre jelentősebb volument képvisel a komplex biztonságtechnikai rendszerek, illetve ezek alrendszereinek (behatolás jelző és beléptető rendszerek, videó megfigyelő rendszerek) létesítése, a nővérhívó rendszerek és a teljes körű gyengeáramú kivitelezés és vállalkozás is.

Feladatok:
•A közvetlen felettes vezető által kiadott rendszeres és rendkívüli karbantartási feladatok, hibaelhárítás elvégzése ideértve ezek előírás szerinti dokumentálását.
•A szerviztechnikus irányítása alatt az OTSZ és a gyártó által előírt ellenőrzések és vizsgálatok elvégzése.
•Közreműködés a beépített berendezés megfelelő működőképességének ellenőrzése során (jelzések, riasztások, vezérlések).
•A minőségirányítási rendszer feladatainak következetes végrehajtása.

Elvárás:
- Villanyszerelő, villamosmérnök tanulmány
- Angol nyelvtudás

Előny:
-Service Assistant felhasználói szintű ismerete
-Emelőgépkezelő bizonyítvány, érvényes jogosítvánnyal

Bérezés:
1400 Ft/óra

Helyek XI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre