Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - Diákmunka - Rendszergazda gyakornok (13573)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: Gödöllő

Hozzáadva: 2019.11.20.
Jelentkezési határidő: 2019.12.04.

Gödöllői partnerünk részéreb keresünk Rendszergazda gyakornokot, heti 2-3 nap vállalásával.

Főbb feladatok:
•felhasználók támogatása hardware oldalról
•rendszergazda feladatok ellátás
•rendszergazda munkájának támogatása

Elvárásaink:
•Folyamatban lévõ nappali tagozatos tanulmányok
•Heti min 20 munkaóra vállalása
•Angol nyelvtudás
•Önállóság

Ajánlatunk:
•Nagyvállalati háttér, nemzetközi munkakörnyezet
•Kihívást jelentõ feladatok, új technológiák megismerése
•Hosszú távú munkalehetõség
•Versenyképes óradíj
•Gödöllõn kivûli lakóhelyrõl, munkábajárárás támogatása
Bérezés:
1500 Ft/ óra

Helyek Gödöllő
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre