Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - Értékesítési gyakornok (20643)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.12.07.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

Érdekel a pénzügy és szívesen kipróbálnád magad pénzügyi gyakornokként? Szeretnél belelátni a világ legnagyobb IT disztribútorának életébe? Ha igen, akkor jelentkezz!
Az Ingram Micro a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs nagykereskedője. Cégünk a világ 45 országában több, mint 30.000 munkavállalót foglalkoztat, a magyar piacon pedig közel 20 éve van jelen. Jelenleg keressük tehetséges

Regionális pénzügyi gyakornokunkat

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

•hitelkérelmekhez lekérdezések futtatása
•Excelben riportok készítése
•hitelkeretek ellenőrzése
•adatgyűjtés
•egyéb pénzügyi feladatok ellátása

Téged keresünk, ha
•pénzügy vagy számvitel területen folytatsz felsőfokú tanulmányokat
•szeretnél nemzetközi környezetben tapasztalatokat szerezni
•szeretnél valóban hasznos, értelmes munkát végezni
•alapos és precíz vagy
•jól kommunikálsz
•jól tudsz angolul
•kész vagy heti min. 20 órában dolgozni, legalább 6 hónapig

Amit kínálunk:
•szakmai fejlődési lehetőség, értelmes feladatok ellátása
•heti 20-30 órában rugalmas munkavégzés
•karrier lehetőség a világ egyik vezető multinacionális vállalatánál
Bérezés:
1300 Ft/ óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.12.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre