Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - Recepciós feladatok ellátása (11911)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: Budaörs

Hozzáadva: 2019.12.09.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

Partnercégünk keres recepciós diákot.

Az irodaház ügyfélszolgálati feladatainak ellátása
Kimenő és bejövő posta kezelése, feldolgozása
Ajánlatok készítése, nyomonkövetése
Bérleti szerződések előkészítése, ügyfél dokumentációk és nyilvántartások naprakész vezetése
Számlázás, kintlévőségek, lejáratok figyelése
Kiváló szolgáltatás nyújtása hatékony probléma megoldással és ügyfélcentrikus hozzáállással

MS Office gyakorlott felhasználói szintű ismerete
Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Kiemelkedő kommunikációs, szervező és kapcsolatteremtő képesség
Határozott, kedves, kimagaslóan ügyfélközpontú attitűd
Front office területen: irodai, adminisztratív, recepciós, vagy asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat előny

Hétfői és keddi napokon 08:30 – 16:00 (hosszú távon)
Bérezés:
1500 Ft/óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

Helyek Budaörs
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.12.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre