Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - Diákmunka - Recepciós (10193)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XII. kerület

Hozzáadva: 2019.12.03.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Adminisztratív és recepciós feladatok.
Amit kínálunk:
•Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség egy biztos háttérrel rendelkező pénzügyi cégnél
•Kulturált, igényes munkahelyi környezet, a munkavégzés helye: XII. ker. MOM park irodaház
•Pályakezdő jelöltek, levelező rendszerben tanulók számára kiváló karrierlehetőség
•Munkaidő: 9:00-17:30 (fél óra ebéd idő) részmunkaidő esetén 11:00-17:30
•A kezdés: azonnal

Feladatok:
1)Adminisztratív feladatok
•Levelek, számlák iktatása, postázás
•Iratok szkennelése, nyomtatása, spirálozás, iratrendezés, elektronikus mentés
•Nyilvántartások, utazásokkal kapcsolatos elszámolások készítése
2)Recepciós feladatok:
•Vendégek fogadása, hostess tevékenység,
•Konyha rendben tartása, árukészlet figyelemmel kísérése, árurendelés
•A tárgyalótermek folyamatos előkészítése megbeszélésekhez, a tárgyalók beosztásának menedzselése
•Futárszolgálattal, expedícióval való kapcsolattartás, postai, hivatali ügyintézés

Elvárások:
• Heti minimum 20 óra vállalása
•Közép- vagy felsőfokú, lehetőleg gazdasági végzettség
•Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás írásban, szóban egyaránt
•MS Office magas szintű (gyakorlati) ismerete (Excel, Word, PowerPoint)
•Precizitás és szervező képesség, prioritások kezelése
•Kiváló kommunikációs készség
•Segítőkész hozzáállás, diszkréció
•Ápolt, igényes megjelenés

Bérezés:
1300 Ft/óra

Helyek XII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő -
Aktiválás időpontja 2019.12.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre