Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - Diákmunka - PLC programozó (14630)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XIX. kerület

Hozzáadva: 2019.11.22.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Budapesti telephelyű, autóipari beszállító vállalkozás keres PLC programozót.
A megbízó fiatalos, dinamikusan fejlődő cég, amely automatizálási projekteket valósít meg autóipari szereplők számára.
Céljuk összeszerelő, ellenőrző, megmunkáló és robotos állomások, sorok fejlesztése magas minőségben.

Főbb feladatok, munkák:

Részvétel a cég által gyártott egyedi célgépek PLC vezérlésének tervezésében, programozásában
Meglévő gépeken/berendezéseken módosítások végrehajtása
Érintőképernyők programozása
Ipari kamerák programozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Folyamatban lévő elektronikai vagy mechatronikai tanulmányok
Legalább egy PLC program beható ismerete (Siemens, Omron, Mitsubishi)
Önálló munkavégzés, jó probléma-megoldási készség
Rugalmasság, megbízhatóság

Amit kínálunk:

Változatos feladatok
Folyamatos szakmai fejlődés
Szakmai képzések, oktatások
Ipari automatizálásban használt új technológiák és megoldások bevezetése és kipróbálása a gyakorlatban
Diploma megszerzése után főállású munkalehetőség

Bérezés:
1412 Ft/ óra

Helyek XIX. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre