Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - Payroll Intern (Bérszámfejtő gyakornok) (8394)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Pénzügyi szolgáltató partnerünk részére keresünk gyakornokokat az alábbi munkakörbe:
Payroll Intern (Bérszámfejtő gyakornok)

Feladat:
• a bérszámfejtési munka támogatása,
• dokumentációk, egyszerű kimutatások készítése,
• egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:
• folyamatban lévő nappali tagozatos gazdasági/humán erőforrás tanulmányok,
• magabiztos angol nyelvtudás,
• Word- és Excel-ismeret,
• érdeklődés a bérszámfejtési terület iránt.

Előny:
• számviteli vagy HR területen szerzett gyakorlat.

Munkavégzés jellege:
• teljes vagy részmunkaidő (minimum heti 30 óra).

Munkavégzés helye:
• Budapest, 13. kerület.
Bérezés:
1300 Ft/ óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre