Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Diákmunka - Diákmunka - Online ügyfélszolgálatos német nyelven (12817)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.26.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Szeretnél egy fiatalos, digitális márkát képviselni, amely igazi értéket és ügyfélélményt nyújt ügyfelei számára? Érdekelnek a digitális kommunikációs csatornák, mint chat vagy video hívás?
Gyere és dolgozz velünk egy igazán izgalmas küldetésen, kiemelt juttatási csomaggal!

A Photel ügyfélkapcsolati és ügyfélszolgálati megoldásokat nyújtó dinamikusan fejlődő cég, mely szakterületén a vezető vállalatok egyike, Közép-Kelet Európa szívében, Budapesten, Szekszárdon és Balatonbogláron működik. Csapatunk több, mint 10 éves nemzetközi tapasztalattal rendelkezik.

•Bejövő megkeresések chaten, telefonon: ügyfelek tájékoztatása biztosítási termékinformációkkal, biztosításkötéssel, szerződésmódosításokkal és kárrendezéssel kapcsolatosan + social media felületek (pl. Facebook kommentek megválaszolása), emailek kezelése (kárbejelentések)
• Kimenő hívások: welcome call, segítségnyújtás, tájékoztatás, „ügyfélápolás”, sales már meglévő ügyfeleknek + Payment call – fizetési emlékeztető hívások
• telefon – és videó hívásokkal, chatekkel kapcsolatos adminisztráció kezelése
•kiemelkedő, konzisztens ügyfélélmény biztosítása minden kommunikációs csatornán!

Téged keresünk, amennyiben:
•extra-extra-extra ügyfélközpontú szemlélettel rendelkezel
•kommunikációs szinten beszélsz németül
•technológiai újdonságokra nyitott vagy
•elhivatott és jó fej vagy :)

Előnyt élvezel ha:
•van biztosítási végzettséged és/vagy tapasztalatod

Mire számíthatsz még a Photel Csoportnál?
•Változatos és izgalmas feladatokra a szakterületeden
•Fejlődési és előre lépési lehetőségekre, vezetői támogatásra, hogy munkádat sikeresen végezhesd
•Elismerésre a teljesítményedért és megbecsülésre az eredményeidért
•Heti rendszerességgel csatlakozhatsz jógázóinkhoz, sport csapatunkhoz
•Havonta részt vehetsz a „Photel Grund” csapatépítőn
•Vidám a csapatunkban nemcsak kollégák, de leendő barátok is várnak

Munkaidő: hétfőtől vasárnapig, napi 8 óra: reggel 07.00 óra és este 22.00 óra között (heti 40 óra)
Bérezés:
1500 Ft/óra

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre