Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - Műszaki menedzser gyakornok (14301)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.12.07.
Jelentkezési határidő: 2019.12.17.

Különböző üzleti területeink támogatására keresünk jelenleg több területre (Robotika, Motorok és hajtások, OEM) is Műszaki/Gazdasági képzésen tanuló gyakornokot.

Feladatok:
• Adminisztrációs feladatok ellátása: rendelések követése, rögzítése
• Kapcsolattartás a külföldi gyárakkal (reklamációs levelek, rendelésekkel kapcsolatos ügyintézése)
• Árajánlatok, kalkulációk előkészítésének támogatása
• Műszaki ajánlatok, dokumentációk kidolgozása
• Adatszolgáltatás a társterületek felé

Követelmények:
• Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok műszaki vagy gazdasági képzésen (nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony)
• Minimum heti 25 óra vállalása 1 éven keresztül
• Legalább középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
• Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
• Önállóság, határozottság
• Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:
• Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
• Jó hangulatú, tapasztalt szakemberekből álló csapat
• Rugalmas munkavégzés
• Vonzó és versenyképes juttatási csomag
Bérezés:
1300 Ft/óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.12.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre