Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Diákmunka - Diákmunka - Minőségellenőrzési gyakornok (14478)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: III. kerület

Hozzáadva: 2019.12.07.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

Budapesti központunk fejlesztő részlegébe keresünk főiskolai/egyetemi hallgatót a minőségellenőrzési csoportba, az ARCHICAD funkcióinak végtesztelésére, legalább heti 20-25 órás, az órarenddel egyeztetett munkavégzésre.

Fiatalos, összetartó csapatunk Téged vár, amennyiben:
•Nappali tagozatos (építész)mérnök hallgató vagy
•Felhasználói szintű ARCHICAD tudással rendelkezel
•Képes vagy pontos, precíz munkavégzésre
•Nyitott vagy az újdonságokra és a tesztelési ismeretek elsajátítására
•Kiváló csapatjátékos vagy
•Kommunikációs szintű angolnyelv tudásod van

Előnyt jelent, ha:
•Ismersz egyéb, elterjedt CAD rendszereket (AutoCAD, Revit)
•Van szoftvertesztelési területen szerzett tapasztalatod
•Perl programozási nyelv iránt érzett olthatatlan vonzódás

Amiért minket válassz:
•Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
•Inspiráló munkakörnyezet
Bérezés:
1320 Ft/ óra

Helyek III. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.12.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre