Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - Diákmunka - Marketing gyakornok (20675)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.16.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Gazdasági / üzleti / marketing szakirányú felsőfokú végzettség vagy utolsó éves hallgatót keresünk Marketing gyakornoki pozícióra.

Főbb feladatok:
o a Marketing Menedzser támogatása meghatározott marketing feladatokban
o üzleti elemzési feladatok: piaci adatok kezelése, táblázatok, grafikonok készítése
o marketing prezentációk előkészítése
o POS anyagok terveztetése
o kapcsolattartás nyomdai és grafikai partnerekkel árajánlatok bekérése, összesítése
o adminisztráció
o fordítás

Elvárások:
o a kiadott, Marketing Menedzserrel átbeszélt feladatok precíz és önálló elvégzése
o MS Office (O365) programok erős ismerete (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)
o minimum középfokú angol nyelvtudás (plusz francia nyelvtudás előnyt jelent)
o marketing tanulmány előnyt jelent
Munkaidő: megegyezés szerint, napi 4-8 óra

Bérezés:
1400 Ft/óra

Helyek XII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre