Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Diákmunka - Diákmunka - Logisztikai szoftver értékesítési munkatárs (15046)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.17.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Partnerünk az alábbiakban nyújt megoldásokat:
weboldal készítés, webáruház készítés, egyedi webalkalmazás fejlesztés, mobilalkalmazás fejlesztés, webmarketing tanácsadás és kivitelezés terület

Főbb feladatok, munkák:

oSzoftverünk (GLABs) értékesítése meglévő és beérkező, új ügyfeleink részére,
nem hunter értékesítés
oÜgyfél kérések megválaszolása e-mailben, telefonon
oBeérkező potenciális ügyfelek számára szolgáltatásaink értékesítése
oRendelések kezelése, nyomon követése, határidők betartása
oMagas szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel
oKapcsolat kiépítése a potenciális partnerekkel
oÚj üzleti lehetőségek felkutatása és kiaknázása, igényfelmérés
oÉrtékesítéshez kapcsolódó, kreatív marketing feladatokban részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:
oÜgyfél központú gondolkodás
oÉrtékesítői attitűd
oTeljesítményorientált, önálló munkavégzés
oAmbiciózus, rugalmas egyéniség
oKitűnő kommunikációs képesség, szervezőkészség
oKommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:
oHétfőtől-péntekig, legalább 3 napon, normál munkarendben történő munkavégzés
oSokrétű feladatkör, kreatív légkör
oGyakorlati, értékesítési tudás megszerzésének lehetősége
oStabil háttér
oFiatalos, lendületes, együttműködő csapat
oFejlődési lehetőség, változatos, felelősségteljes munkakör
oJó hangulat
oHosszú távú és stabil szakmai perspektíva
Állás, munka területe(i):
•Értékesítés, Kereskedelem
•Logisztikai és IT értékesítő
•Kereskedelmi munkatárs

Egyéb juttatások:
omobiltelefon
olaptop

Bérezés:
1500 Ft/óra

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre