Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Diákmunka - Diákmunka - Légi / tengeri szállítmányozási ügyintéző (13197)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: IX. kerület

Hozzáadva: 2019.11.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

A cargo-partner egy dinamikus és fejlődő szállítmányozási és logisztikai vállalat. Világszerte nagy sikerrel működünk. A légi és tengeri osztályunk részére keresünk munkatársakat:

Légi / tengeri szállítmányozási ügyintéző
pozícióba.

Feladatok:
•Légi / tengeri szállítmányokkal és azok célba juttatásával kapcsolatos teljeskörű ügyintézés (operatív és adminisztratív).
•Kapcsolattartás az ügyfelekkel, légi- vagy hajóstársaságokkal, más teherfuvarozó vállalatokkal és a vámszervekkel.
•A szállítási dokumentumok kiállítása és nyomonkövetése, a szállítmányok feladásával és kézbesítésével kapcsolatos iratok kezelése.
•Árajánlatok készítése, tendereken való részvétel.

Elvárásaink:
•Magabiztos és ügyfélcentrikus hozzáállás.
•Kitűnő kapcsolatteremtő, kommunikációs képesség.
•Pozitív, energikus személyiség és kezdeményezőkészség.
•Eredményorientált és ambíciózus személyiség.
•Angol kommunikációképes nyelvtudás.

Előnyt jelent:
•Szállítmányozói, logisztikai vagy szolgáltató területen szerzett végzettség/tapasztalat.
•Bármilyen más idegen nyelv ismerete.

Amit nyújtunk:
•Motivált, dinamikus csapat és családias hangulatú munkakörnyezet.
•Egy nemzetközi hátterű piacvezető vállalat nyújtotta biztos háttér.
•Teljes munkaidős állás, napi 8 órában hétfőtől-péntekig.
•Versenyképes jövedelem: fix alapbér + cafeteria + sikerarányos havi és éves bónusz.
•Karrierlehetőség, támogatott szakmai előmenetel a vállalaton belül.

Egyéb információ:
•Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!
•Munkavégzés helye: Budapest IX. ker.
Bérezés:
1200 Ft/ óra

Helyek IX. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre