Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - Diákmunka - Könyvelői asszisztens (9877)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XI. kerület

Hozzáadva: 2019.11.14.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Helly Hansen Magyarország központjába keresünk
Könyvelõi asszisztenst.

Feladat:
Pénzügyi-számviteli feladatok ellátásának támogatása, ezen belül:
-Szállító számlák kezelése, könyvelése,
-Vevõ számlák kezelése
-Bank könyvelés
-Átutalások rögzítése
-Ad hoc riport feladatok
-Adminisztráció
-Hó végi zárás támogatása vegyes tranzakciók könyvelése
-Adókalkulációk készítése, adóbevallások kitöltése
-Kapcsolattartás több európai központunkkal
-IC reconciliation

Elvárások:
-Pénzügy-számvitel szakos, vagy közgazdász szakos tanulmány (legalább egy félév számviteli tanulmány háttérrel)
-Heti minimum 20 óra vállalása (heti 3-5 alkalom).
Rugalmasan alkalmazkodva a vizsgákhoz, felkészülésekhez és órákhoz
-Angol nyelvtudás preferált

Bérezés:
1100 Ft/óra

Helyek XI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre