Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - Diákmunka - Könyvelő gyakornok (20745)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: VI. kerület

Hozzáadva: 2019.11.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

A pozíció fő célja a könyvelő csapat támogatása a teljes könyvelési folyamat során. A sikeres gyakornok segíti a határidők betartását, hozzájárul a jó kapcsolat kialakításához a belső és külső érintettekkel. Jelentkezz hozzánk, ha érdeklődsz a számvitel iránt, pontosan dolgozol, büszke vagy a precizitásodra és tanulmányaid mellett szeretnél egy felelősségteljes, komplex pozícióban dolgozni, egy dinamikusan változó környezetben!

Főbb feladataid lennének:
-napi könyvelési feladatok előkészítése
-adatok ellenőrzése és korrigálása a rendszerben
-egyéb adminisztratív feladatok precíz elvégzése
-ad -hoc elemzések készítése Excelben
-folyamat fejlesztési kezdeményezések támogatása

Te vagy az ideális jelölt, ha:
-folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz pénzügyi/ számviteli/ gazdasági szakon
-aktív –nappali hallgatói jogviszonnyal rendelkezel magyaroszági felsőoktatási intézményben
-pénzügyi/ számviteli területen már szereztél tapasztalatot, vagy szeretnél szerezni
-kiváló szervezői, priorizálási képességgel rendelkezel, könnyedén kezelsz szoros határidőket
-analitikus, strukturált gondolkodásmód jellemez
-proaktív vagy, könnyedén oldasz meg komplex problémákat
-magabiztos Excel tudás
-folyékonyan beszélsz és írsz angolul
-heti minimum 25 órában tudsz dolgozni

Miért jó nálunk diáknak lenni?
-rugalmas munkaidőben dolgozhatsz
-valódi munkatapasztalatot szerezhetsz nálunk és felelősségteljes munkát végezhetsz
-velünk hosszútávra tervezhetsz diákként és akár már végzett szakemberként is
-irodánk könnyen megközelíthető helyen van a Nyugati pályaudvartól 2 perc sétára
Bérezés:
1200 Ft/ óra

Helyek VI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre