Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - Kiadvány szerkesztő (20714)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: Törökbálint

Hozzáadva: 2019.11.24.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.

Az SMC a világ vezető ipari automatizálási szakértője. Átfogó kínálatunk számtalan variációs lehetőséget nyújt a szűréstechnika, szeleptechnika, végrehajtó elemek, vákuumtechnika, szenzortechnika, valamint az elektromos vezérlés- és hajtástechnika területén.
Törökbálinti központunkba az alábbi pozícióba keresünk diákot:
Műszaki kiadvány szerkesztő

Feladatok:
InDesign program használatával angol szöveget kell lecserélni a már lefordított magyar szövegre
Műszaki adminisztráció
Marketing anyagok összeállítása, piackutatási anyagok feldolgozása
Belső projektekben való részvétel
Műszaki kollégák szakmai támogatása

Elvárások
Folyamatban lévő nappali tagozatos tanulmányok (aktív hallgatói jogviszony)
előny: mérnöki területen, mechatronika, gyártásautomatizálás, gyártástechnológia, géptervező, járműmérnök szakon
Kommunikációképes angol nyelvismeret, német nyelvtudás előny
Felhasználói szintű MS Office ismeret
InDesingn program használata előny (megtanulható)
Logikus, strukturált gondolkodás és munkavégzés
Barátságos, nyitott személyiség, kíváncsiság az újdonság felé
Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:
Kiszámítható, stabil, nemzetközi hátterű cég
Kreatív munka, folyamatos tanulási lehetőség
Betekintés az ipar széles és változatos területére
Barátságos lendületes összetartó csapat, korszerű munkakörnyezet
High-tech, folyamatosan bővülő termékek és megoldások
Rugalmas munkaidő
Bérezés:
1300 Ft/óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

Helyek Törökbálint
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre