Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - Diákmunka - Junior Business Developer (14240)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: II. kerület

Hozzáadva: 2019.11.09.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Nemzetközi fejvadász, vezető-kiválasztó cégként 25 éve jelen vagyunk Közép-Kelet Európában, jelenleg, a budapesti Business Development csapatunk bővítésére keresünk tanulmányaikat végző munkatársakat a következő pozícióba:

Főbb feladatok:
- Részvétel az üzletfejlesztési projekt feladatokban.
- Rendszeres telefonhívások kezdeményezése és levelezés német nyelven ügyfelek felé.
- Adminisztrációs feladatok ellátása és adatbázis kezelése.

Keresünk:
Magabiztos német nyelvtudással, proaktív, lelkes, pozitív és nyitott személyiséggel rendelkező új munkatársat, aki szeretne tanulni, szívesen és kiválóan kommunikál magyarul és német nyelven.
Előny, ha a tanulmányai mellett szerzett már némi munkatapasztalatot ügyfél kezelésben, szolgáltatás értékesítésben és call centerben.

Amit kínálunk:
- Betekintési és tanulási lehetőség a fejvadász, tanácsadó és toborzó szakmába.
- Hosszú távú munka-, és karrier lehetőség.
- Érdekes, változatos, motiváló feladatok idegen nyelveken is.
- Barátságos munkahelyi légkör, jó csapat, színvonalas bel-budai iroda.
- Fejlődési lehetőség egy multikultúrális környezetben.
- Esetenként részvétel a személyes interjúkon és egyéb céges rendezvényeken.
- Kiemelkedő ösztönző és juttatási csomag.
Természetesen, tudunk számára más feladatokat is adni idővel és bevonni a cégünk más tevékenységébe is, mint a toborzás, kiválasztás, interjúztatás.

Napi 4-6 óra, hosszú távon

Bérezés:
1400 Ft/óra

Helyek II. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre