Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - Irodai adminisztráció (12048)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: Budaörs

Hozzáadva: 2019.12.07.
Jelentkezési határidő: 2019.12.14.

Mérnöki szervizcsapat Team Leaderének adminisztratív támogatására várunk jelentkezőket.

Feladatok:
-CRM alapú programkezelés – napi adminisztratív feladatok
-SAP-ben munkaórák helyességének ellenőrzése és javítása
-Tréningek szervezése, kapcsolódó adminisztratív feladatok
-Kimutatások készítése excel-ben

Elvárások:
-Közepfokú angol nyelvtudás
-Felhasználói szintű MS Office ismeret
-Precíz munkavégzés
-Nyitottság új dolgok megtanulására

Munkavégzés heti 3 napban 6-8 órában, de ez alakulhat az aktuális feladatok tükrében.
Munkavégzés helye: Budaörs Gyár utca 2., BITEP – a bejárást tudjuk támogatni (BKV + kiegészítő bérlet vagy 30 Ft/km)
Bérezés:
1200 Ft/óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

Helyek Budaörs
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.12.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre