Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Diákmunka - InforInformatikai project management asszisztens - német (13857)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XI. kerület

Hozzáadva: 2019.12.14.
Jelentkezési határidő: 2019.12.17.

Informatikai project management asszisztens, rugalmas heti 10-15 órás munkavégzéssel.

Feladatok:
•Siemens nemzetközi informatikai vállalat német ügyfelei számára részmunkaidõs egyetemista diákot keres Projekt management asszisztensi feladatok elvégzésére
•Nemzetközi szoftver fejlesztési project Change Control Board (szakmai irányítói testülete) munkájának asszisztensi szintû támogatása
•Szoftver fejlesztési feladatok rendszeres követése, állapotáról kiértékelések készítése
•Kapcsolattartás a német és angol szoftver fejlesztõkkel
•Fejlesztési dokumentumok követése, alapos, részletekre való odafigyelést igénylõ munka

Elvárások:
•Megkezdett felsõfokú mérnöki, informatikai vagy mûszaki tanulmányok
•Német és angol nyelvtudás
•Alapos számítógépes felhasználói és Windows Office ismeretek
•Rendszeres munkavégzés munkaidõ alatt, ca. heti 10 óra
•A munkavégzés diákszövetkezeten keresztül, feltétele a nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Elõny:
•Szoftver fejlesztés project management feladatok iránti érdeklõdés
•SAP ismeretek

Amit kínálunk:
•Egyetemi tanulmány mellett végezhetõ diák asszisztensi munka
•Rugalmas munkaidõ, munkanapokon, hosszabb távú munka, betanitás
•Munkahelyi tapasztalat szerzés mérnöki munka területén, nemzetközi környezetben
•Német és angol nyelv gyakorlásának lehetõsége
•Számítógépes irodai munka, modern munkakörnyezetben, Budapest XI. kerületében, BME közelében

Bérezés:
1800 Ft/óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

Helyek XI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.12.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre