Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - HR gyakornok (14854)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.22.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Szívesen kipróbálnád magad a kontinens legkorszerűbb képalkotó diagnosztikai eszközparkját üzemeltető nemzetközi vállalatcsoportjánál, ami ma már nemcsak Magyarország, de Európa piacvezető magánegészségügyi szolgáltatója is? Szeretnél belelátni egy multinacionális vállalat HR osztályának működésébe? Akkor ez a lehetőség Neked szól!!!

Főbb feladatok:
HR adatbázis naprakészen tartása
Személyi anyagok digitalizálása
A csapat mindennapi munkájának támogatása
Személyügyi adminisztráció folyamatának támogatása, dokumentumok archiválása és iktatása
Különböző rendezvényeken való részvétel, előkészítésben való segítségnyújtás
Munkaügyi feladatok támogatása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:
Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
Felsőfokú, szakirányú tanulmányok (HR szakirány előnyt jelent)
Aktív angol nyelvtudás
MS Office felhasználói szintű ismerete
Csapatszellem, jó problémamegoldó képesség, precíz munkavégzés
6 hónapos gyakorlat és heti minimum 3 munkanap vállalása

Bérezés:
1400 Ft/óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre