Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - Diákmunka - HR gyakornok (14479)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.18.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Érdekel a HR világa és szívesen kipróbálnád magad gyakornokként? Szeretnél belelátni a világ legnagyobb IT disztribútorának életébe? Ha igen, akkor jelentkezz!
Az Ingram Micro a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs nagykereskedője. Cégünk a világ 45 országában több, mint 30.000 munkavállalót foglalkoztat, a magyar piacon pedig közel 20 éve van jelen.
Jelenleg keressük tehetséges HR gyakornokunkat.

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

•nyitott álláslehetőségekhez kapcsolódó elvárások tisztázása a vezetőkkel
•álláshirdetések írása és feladása
•önéletrajzok előszűrése
•interjúk szervezése
•jelöltekkel való kapcsolattartás
•belső képzések szervezése, koordinálása
•HR projektek támogatása
•egyéb HR adminisztrációs feladatok ellátása
•az irodavezető alkalmankénti helyettesítése (vendégek fogadása, céges autókkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása, egyéb irodai adminisztrációs feladatok ellátása)

Téged keresünk, ha
•felsőfokú tanulmányokat folytatsz
•szeretnél nemzetközi környezetben tapasztalatokat szerezni
•szeretnél valóban hasznos, értelmes munkát végezni
•alapos és precíz vagy
•jól kommunikálsz
•jól tudsz angolul
•kész vagy heti min. 20 órában dolgozni, legalább 6 hónapig

Amit kínálunk:
•szakmai fejlődési lehetőség
•heti 20-30 órában rugalmas munkavégzés
•karrier lehetőség a világ egyik vezető multinacionális vállalatánál
Bérezés:
1300 Ft/ óra

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre