Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - HR gyakornok (14386)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: Budaörs

Hozzáadva: 2019.11.25.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

A svéd italoskarton gyártással és forgalmazással foglalkozó Tetra Pak 1989-ben alapította magyarországi kereskedelmi vállalatát. Egyetlen vállalatként kínálunk élelmiszeripari ügyfeleinknek teljes megoldásokat, az élelmiszer feldolgozó rendszerektől a töltősorokon keresztül egészen az italoskarton csomagolásig.

Feladatleírás:
•Belső HR oldalak karbantartása és frissítése,
•Master data és bérszámfejtő csapat támogatása adminisztratív feladatokban,
•Master data és bérszámfejtő rendszerek adatainak összehasonlítása,
•Magyar és olasz időadatokkal kapcsolatos folyamatok adminisztratív támogatása,
•Beérkező kérések / feladatok elosztásának támogatása.

Elvárások:
•Angol nyelvtudás (beszélt és írott)
•Kötelezően elvárt VBA/Macro programozás excelben
•heti min. 3 napra, azonban a heti 25-40 munkaórát is lehet vállalni

Bérezés:
1290 Ft/óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

Helyek Budaörs
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre