Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - Diákmunka - HR adminisztrátor (14974)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.22.
Jelentkezési határidő: 2019.12.06.

Munkakör: Back Office | HR Admin
Időszak: hosszútáv / gyakorlat
Munkaidő: Heti ~ 30 óra

Feladatok
-számfejtési időszakban előkészítési munkák, jelenléti ívek nyomtatása, sorba rendezése, listák alapján az ellenőrzésük, kinyomtatott bérlapok lefűzése, ellenőrző listák összehasonlítása
-iktatási feladatok
-munkaügyi folyamatok átvilágítása során rendszerezés, listák alapján az eltérések kikeresése a személyi anyagból
-TB jogviszony átvilágításához a táppénzes papírok kezelése

Elvárások
-Office ismeretek
-Nagyon pontos, figyelmes a részletekre, alapos

Bérezés:
1200 Ft/óra

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre