Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - Diákmunka - HR adminisztráció (9015)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: III. kerület

Hozzáadva: 2019.11.12.
Jelentkezési határidő: 2019.12.06.

Érdekel a HR világa?
Mindig is szeretted volna magad kipróbálni egy multinacionális cégnél?
Akkor ez a gyakornoki állás pont Neked való!

A GRAPHISOFT, az első magyar start-up, egy lelkes és motivált HR adminisztrátor gyakornokot keres.

−Dokumentumok digitalizálása
Scannelése
Adattárra mentése
Rendszerezése
−Excel táblák készítése
−Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése
−Különböző ad-hoc jellegű feladatok ellátása

−Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
−Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
−Heti minimum 25 óra vállalása órarenddel egyeztetve
−Felhasználói szintű MS Office programok ismerete
−Megbízhatóság, precizitás, pontosság
−Magas monotónia tűrés

Amit mi ajánlunk:

−Tapasztalatszerzési lehetőség multinacionális környezetben
−Rugalmas munkaidő
−Kellemes munkakörnyezet (Graphisoft Park)
−Barátságos, közvetlen munkatársak

Bérezés:
1320 Ft/ óra

Helyek III. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre