Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - Értékesítő munkatárs (15030)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: Budakeszi

Hozzáadva: 2019.11.13.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.

Cégünk a Zaunsystem Kft., prémium kovácsoltvas rendszereket gyárt és piacvezetőként forgalmaz német nyelve területre.

Feladatok:
•ügyfelek és partnercégek (kovácsműhelyek, építkezési vállalatok, kertépítészek stb.) kezelése német nyelvterületen
•szerződések megkötése, műszaki és esztétikai részletek egyeztetése és továbbítása a technikai részleg felé
•szállítmányozások és szerelések megszervezésének támogatása
•piacfejlesztési ötletek, javaslatok megtétele

Elvárások:
•közép- vagy felsőfokú végzettség
•tárgyalóképes német nyelvtudás (osztrák/német és svájci partnerekkel és vevőkkel történő kapcsolattartás miatt)
•értékesítési tapasztalat
•pro-aktív, határozott, csapatjátékos, ugyanakkor döntésképes
•vevőközpontú gondolkodás
•együttműködő készség, pozitív hozzáállás
•rugalmasság és tanulási készség

Előny:
•műszaki érzék

Amit nyújtunk:
•telefon, Laptop
•Intenzív betanulási lehetőség
•lendületes, fiatalos csapat

Bérezés:
1600 Ft/óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

Helyek Budakeszi
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre