Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - ERP Support Trainee (20796)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: III. kerület

Hozzáadva: 2019.11.21.
Jelentkezési határidő: 2019.12.14.

Szeretnél nemzetközi tapasztalatot szerezni?
Mindig is szeretted volna magad kipróbálni egy multinacionális cégnél?
Ha igen, akkor ez a gyakornoki állás pont Neked való!

A GRAPHISOFT vállalatirányítási rendszer (ERP) támogató gyakornokot keres a Business Infrastructure csapatba a következő 1,5 évre, a BPR NAV bevezetési projektjeink végéig.

Feladatkör:

•Üzemeltetési és felhasználói dokumentációk készítése
•Részvétel a tesztelési és migrációs folyamatokban
•Adatok előkészítése, tisztítása és validálása
•Adminisztráció, ad-hoc riportok készítése
•1st level support biztosítása

Elvárások:

•Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok gazdasági informatika vagy hasonló területeken
•Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
•Heti minimum 20 óra vállalása órarenddel egyeztetve
•Magas szintű MS Office (Excel) programok ismerete
•Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
•Magabiztos angol nyelvtudás

Előny:

•Alapvető T-SQL és adatbázis ismeretek

Amit mi ajánlunk:

•Változatos és kihívásokkal teli feladatok
•Tapasztalatszerzési lehetőség multinacionális környezetben
•Kellemes munkakörnyezet (Graphisoft Park)
•Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
Bérezés:
1580 Ft/óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

Helyek III. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre