Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diákmunka - Diákmunka - Épületgépész gyakornok (14720)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XIV. kerület

Hozzáadva: 2019.11.14.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

Épületgépészeti kivitelezéssel és tervezéssel foglalkozó partnerünk részére keresünk épületgépész hallgatót az alábbi feladatok elvégzésére.

Feladatok:
- adatbázisok és árlisták frissítése, karbantartása
- műszaki előkészítés támogatása

Elvárások:
- épületgépész tanulmányok
- MS Office (elsősorban Excel) felhasználói szintű ismerete
- minimum heti munkaóra vállalás (20 óra)
- jó műszaki érzék, lelkiismeretes hozzáállás, megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség
- önálló és csapatmunkára egyaránt képes

Előny:
- Épületgépész tanulmányok során évfolyam legjobbjai közé, vagy valamilyen országos szakmai versenyen az első három helyezett között végzett esetén külön bér elbírálás!
- AutoCAD ismerete és használata
- Revit tervező program ismerete és használata
Bérezés:
1300 Ft/ órától

Helyek XIV. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre