Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Diákmunka - Diákmunka - építész/építő/egyéb műszaki mérnök, kivitelezés (13916)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.13.
Jelentkezési határidő: 2019.12.10.

ÉPÍTÉSZMÉRNÖK/ÉPÍTŐMÉRNÖK HALLGATÓKNAK- IRODAHÁZ KIVITELEZÉSRE ÉS EGYÉB PROJEKT MUNKÁKRA KERESÜNK GYAKORNOKOKAT

Feladatok:
- kivitelezésen való munka (társasház vagy irodaház építés): építésvezetők és munkahelyi mérnökök munkájának támogatása, adminisztráció, felmérések készítése, alvállalkozókkal való kapcsolattartás, szakipari munkák ellenőrzése

Elvárások:
-építészmérnöknek vagy építőmérnöknek tanulók (azon belül is magasépítés, szerkezetépítés, esetleg geotechnika, ami releváns)

Munkaidő:
- Hétfőtől szombatig 7:00- 18:00 között lehet jönni, heti min. 20 óra.

Helyszín:
Budapest több helyszínén

Bérezés:
1882 Ft/óra

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre