Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Diákmunka - Dokumentációs és gazdasági admin gyakornok (14936)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: IX. kerület

Hozzáadva: 2019.11.17.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

Fejléc:
A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik.

Dokumentációs és gazdasági adminisztrációs gyakornok

Feladatok:
•Digitalizálás és indexadatokkal történő feltöltés a rendszerbe
•E-számlák kezelése
•Cégkapun beérkező dokumentumok eljuttatása a megfelelő szakterületek felé
•Partnerregisztrálás
•Irattár kezelése
•Postai feladások (kimenő), beérkező postai küldemények szétosztása
•Szerződéskezelés
•Aláíratás (vezetőkkel)

Elvárások:
•Pontos, alapos, önálló munkavégzés
•Alapszintű számítógépes ismeretek (Excel)
•Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Tervezett időtartam: 2019 szeptembertől minimum egy év

Munkavégzés tervezett ideje: munkanapokon 11-15 óra között (4 óra), heti 20 óra, amennyiben van rá lehetőség 30 óra

Bérezés:
1150 Ft/óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

Helyek IX. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre