Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Diákmunka - Diákmunka - Beruházási – építő előkészítő gyakornok (20786)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: IV. kerület

Hozzáadva: 2019.11.19.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Mérvadó referenciákkal rendelkezõ, dinamikusan fejlõdõ partnerünk budapesti és vidéki lakó és intézményi ingatlanok, gyártócsarnokok fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk , Beruházási – építő előkészítő gyakornokot.

FELADATOK:
•Generál kivitelező vállalkozás képviselete
•Magasépítési munkák előkészítése
•Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, szállítókkal és a megbízó, lebonyolító képviselőivel
•Projektvezetővel és a helyszíni építésvezetővel együttműködés, folyamatos kapcsolattartás a megrendelővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal.
•Ütemtervek készítése,
•Anyagbeszerzési terv készítése, rendelések, árkalkulációk,
•E-építési napló vezetése
•Kivitelezés adminisztratív feladatainak ellátása

AHOGY LEENDŐ MUNKATÁRSUNKAT ELKÉPZELJÜK:
•Együttműködési képesség
•Magasépítő szakirányú középfokú végzettség (minimum technikusi)
•Számítástechnikai rendszer ismeretek
•Önálló, kreatív munkavégzés,
•Terhelhetőség, rugalmasság
•Dinamikus személyiség
•Jó kommunikációs készség, határozottság
•Megbízhatóság, szorgalom

ELŐNY:
•szakmai tapasztalat, referencia bemutatás
•Nyelvismeret (angol, német, olasz)
•Felsőfokú magasépítői BsC szintű végzettség, vagy tanulmányok
•B kategóriás jogosítvány
•AutoCad, ArchiCad, Terc, MS Project programok ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:
•fiatalos, jó légkör és csapat,
•munka, teljesítmény és a kolléga megbecsülése - tisztelete,
•versenyképes juttatási csomag,
•szakmai fejlődési lehetőség,
•stabil, korrekt háttér és feltételek
•cégünk olyan munkalehetőséget kínál, ahol az új munkatársunk egy évente stabilan 50-70%-ot növekvő cég innovatív csapatának tagja lehet, ahol felelősségteljes pozíció, valamint szakmai fejlődés és sikerélmények lehetőségei várják.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:
•Azonnali munkakezdés
•Munkavégzés helye: Budapest
Bérezés:
1450 Ft/ óra

Helyek IV. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre