Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Diákmunka - Diákmunka - Asszisztens, prezentáció készítése (13125)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: VII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.11.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

RÉSZMUNKAIDŐS ASSZISZTENST KERESÜNK

Feladatok:
•Adatbázisok rendszeres és pontos naprakészen tartása
•Prezentációk és összesítések készítése angol nyelven is
•Grafikai anyagok tervezése
•Irodai részleg munkájának segítése

Elvárások:

•Napi 4 vagy 6 óra munkavégzés vállalása (min. 1 év évig)
•Angol nyelv magas szintű ismerete írásban és szóban egyaránt,
•Grafikai programok ismerete, (Adobe)
•MS Office ismerete, gyakorlat az Excel használatában
•Jó kommunikációs készség
•Dinamikus személyiség, proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:
•Rugalmas munkaidő
•Versenyképes fizetés
•Fiatalos, dinamikus csapat
•Cégünk és a kereskedelmi ingatlanpiac megismerése

Hosszútávú munkalehetőség, tanulmányok befejezése utáni folytatás lehetőségével.

Munkavégzés helye:
Budapest, VII. kerületi iroda
Bérezés:
1400 Ft/ óra

Helyek VII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre