Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Diákmunka - Adatrögzítő (ügyféladatváltozások kezelése) (20627)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.12.01.
Jelentkezési határidő: 2019.12.15.

Innovációs és Technológiai Minisztérium irányítása alatt az Ügynökségünk az elmúlt években közel 50 országos infokommunikációs projekt megvalósításában vállalt kiemelt szerepet. Jelenleg 60 projekt megvalósításában, továbbá 10 projekt előkészítésében vesz részt – ezek összértéke meghaladja a 400 milliárd forintot.

Feladatok: Általános irodai adminisztráció és adatrögzítés , beérkező ügyféladatváltozások kezelése.
Ügyfelekkel történő egyszerűbb betanulható telefonbeszélgetések lefolytatása,
Sablon levelek kiküldése,
Ügyfelektől érkező szoftver igénylések rögzítése és kiküldése a felületen.

Elvárások: Felhasználói szintű általános számítógépes, illetve excel ismeretek.
3 hónap vállalása szükséges napi 8 órában: azonnali kezdéssel - 2019.12.31-ig.

Bérezés:
1150 Ft/óra

Munkalehetőség 17 év feletti nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkező diákok részére!

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.12.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre