www.cvonline.hu

Diákmunka - Budapest

  • A hirdetés 72 napja lejárt

Diákmunka!!!

A Diákmánia Iskolaszövetkezet azonnali kezdéssel rugalmas időbeosztással diákokat keres bolti kisegítői feladatok ellátására

Feladatok:

  • vevők fogadása, tájékoztatása
  • az értékesítés támogatása

Munkaidő:

  • Rugalmas munkaidőbeosztás, a munkavégzés napi 4-6-8- órában is lehetséges hétfőtől vasárnapig.

Munkavégzés több helyen is lehetséges: Soroksár, Budapest 2. kerület, Budapest 14. kerület, Budapest 15. kerület

  • szorgalmas vagy és jól kommunikálsz
  • szeretsz emberekkel foglalkozni

Elvárások:

  • Heti min 30-32 óra vállalása
  • folyamatban lévő nappali, levelezős, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • fizikai munkára való képesség
  • megbízhatóság, rendszerszemlélet,
  • kitartó személyiség

Br. 1050 Ft-os órabér, vasárnap br 1575 Ft/óra!
Évhalasztó, levelezős és passzívos diákok jelentkezését is várjuk!

Jelentkezéshez írj e-mail-t az alábbi e-mail címre vagy hívd a 20/3933-446-os, vagy a 20/401-7059-es telefonszámot! A helyek korlátozottak, legyél te az első, nehogy lemaradj!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem > Csomagoló
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2017.11.16.