www.cvonline.hu

Diákmunka - Adatrögzítés

  • A hirdetés 1070 napja lejárt

Megbízonk részére keresünk az alábbi pozícióba nappali tagozatos diákokat:

Adatrögzítő

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • havi minimum 60 munkaóra vállalása (órarendhez igazodva)
  • word, excel alapos ismerete
  • minimum középfokú végzettség

Előny:

  • műszaki hallgatói jogviszony, műszaki beálítottság

Feladatok:

  • Vasúti kerékpárok adatrögzítése

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig, 07.30.-16.00. óra között változó, megbeszélés alapján minimum havi 60 óra
  • Munka időtartama előre láthatólag 6 hónap

Bérezés:

  • Bruttó 605 Ft/óra.

Jelentkezés a E-mail cím megjelenítése címen fényképes szakmai önéletrajzal.

Helyek Miskolc
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Részmunkaidő