Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Diák Mentor - Siófok

Viapan „Dologidő” Kft.
Régió: Siófok

Hozzáadva: 2019.12.25.
Jelentkezési határidő: 2019.10.29.

Siófoki csapatunkba, Diák Mentor munkakörbe keressük leendő munkatársunkat!

Feladatok:

  • diáktoborzásban való aktív részvétel,
  • ügyfélszolgálatra érkező diákok fogadása,
  • regisztrációs adatlapok kitöltetése,
  • szükséges dokumentumok bekérése és ellenőrzése,
  • pénztárkezelés,
  • diákok tájékoztatása az aktuális munkalehetőségekről,
  • adminisztratív feladatok végzése,
  • folyamatos kapcsolattartás a közvetlen munkatársakkal,
  • személyes és telefonos kapcsolattartás a megbízókkal,
  • e-mailek küldése és fogadása,
  • jelenléti ívek begyűjtése és továbbítása a bérszámfejtő csapat részére,
  • megbeszéléseken való részvétel,
  • egyéb adminisztrációs feladatok,

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • érvényes diákigazolvány,
  • az ideális jelölt főiskola vagy egyetem mellett is szeretne munkát vállalni,
  • minimum érettségi vagy OKJ-s végzettség,
  • megbízható, kommunikatív, kiegyensúlyozott személyiség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • nyitottság és jó kapcsolatteremtő képesség,
  • MS-Office programok használata,
  • tanulékony és jó szervezőkészség,
  • B-kategóriás jogosítvány,

Amit kínálunk:

  • megbecsült bérezés,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • jól felszerelt, modern irodai környezet,
  • elismert munkáltatónál szerzett tapasztalat,
  • színvonalas, céges rendezvényeken való részvételi lehetőség,
  • folyamatos tréningek és oktatások,
  • a munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • hétfőtől-péntekig tartó munkavégzés,
  • tanulmányaiddal kapcsolatos elfoglaltságod rugalmasan kezeljük,

Munkavégzés helye:

  • Siófok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szeretnél csapatunkhoz tartozni, küldd el hozzánk fényképes önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Iratkozzon fel állásértesítőre