www.cvonline.hu

DIÁK FEJLESZTŐ MÉRNÖK GYAKORNOK

  • A hirdetés 72 napja lejárt

 Gépészmérnöknek tanulsz és minimum 1 éved van még a végzésig? Szerezz ez idő alatt tapasztalatot egy modern, piacvezető autóipari vállalatnál!

JELENTKEZZ FEJLESZTŐ MÉRNÖK GYAKORNOKNAK MEZŐKÖVESDRE!

Feladatok:

  • magyar és német fejlesztő mérnök kollégák napi munkájának támogatása
  • CAD 2D és 3D rajzok, modellek készítése, változtatás CATIA V5-ös szoftverrel
  • adatbázisok, prezentációk és egyéb dokumentumok készítése
  • adminisztrálás MS Office programcsomaggal
  • SAP adatbázisok olvasása, használata

Elvárások:

  • nappali aktív, illetve 25 éves korig passzív tagozatos tanulói jogviszony
  • folyamatban lévő gépészmérnök szakos tanulmányok
  • CAD rendszerek alkalmazásában szerzett tapasztalat
  • MS Office ismeretek (SAP ismerete előny)
  • német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • analitikus gondolkodás
  • önálló munkavégzés és probléma megoldó képesség

Feladatellátás ideje:

  • heti 2-3 nap
  • minimum 1 éves megbízási viszonyban

Feladatellátás helye: Mezőkövesd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, a címre küldött e-maillel tudsz jelentkezni az állásra.

Helyek Mezőkövesd
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2017.11.09.